8 ترند مهم SEO در سال 2021 که باید بدانید

8 ترند مهم سئو در 2021 که باید بدانید

ترند مهم SEO در سال 2021:

ترند: اول تمرکز بر روی کاربر + هدف جستجو

ترند مهم SEO در سال 2021: در سال 2021 ، وقت آن است که بر روی کاربر و هدف جستجو متمرکز شوید. گرچه این یک روند یا مفهوم جدید نیست ، اما اهدف و رفتار جستجوگر دائماً در حال تغییر است. به خصوص پس از سال 2020 که خیلی سریع تغییر کرد.
در سرچ گوگل قابلیتی وجود دارد که اگر مردم برای جستجو دقیقا سوالشان را در ” دابل کوتیشن ” بپرسند یعنی دقیقا دنبال پاسخ آن سوال هستند. وقتی ماهیت دلیل مردم برای جستجو و کمک به آنها را در محتوایی که پاسخ مورد نظر آنها را ارائه می دهد ، درک کنیم، کسب و کار ما از آن بهره مند می شود.
بنابراین این مورد برای بهبود تلاش های شما در زمینه سئو در سال 2021 چه مزیتی دارد؟
به گفته بریتنی مولر ، مشاور SEO و دانش آموز علوم داده ، بریتنی مولر LLC ، این بدان معنی است که طرفداران SEO باید از بهترین روش های سنتی که با تقویت الگوریتم ها ارزش کمتری دارند (به عنوان مثال تلاش برای نوشتن توضیحات متا برای هر یک، دور شوند و بیشتر به درک بهتر آنچه در  هدف جستجوگر اتفاق می افتد تمرکز کنند.
Google اطلاعات جهانی را در خود جای داده است و می داند که اکثر افرادی که در “x” جستجو می کنند به دنبال چه چیزی هستند، مولر گفت توجه دقیق تر به نتایج جستجو ، به متخصصان SEO در ایجاد محتوای رقابتی به روشی که جستجوگران تمایل به مصرف آن دارند ، کمک می کند.

گوگل در حال حاضر به شما نشان می دهد که چه عواملی فکر می کند هدف کاربران باشد ، از این داده ها برای استراتژی خود استفاده کنید.  تجزیه و تحلیل SERP نه تنها در سال 2021 یک عمل مهم خواهد بود ، بلکه با تغییر اهداف جستجو و ادامه پیچیده تر شدن گوگل برای پیشرفت ، به جلو حرکت می کند.

آنهایی که در سال 2021 درزمینه seo موفق خواهندبودکه می توانند درک کنند چگونه می توانند نیازهای جستجوگران را برآورده کنند.

ترند دوم : تجزیه و تحلیل مشتری ، ارزش نگهداری و مادام العمر

تجریه و تحلیل مشتریان

 یکی دیگر از ترند مهم SEO در سال 2021 تمرکز بر روی کاربر و هدف جستجوی کاربر است SEO قبلاً (بیشتر) مربوط به ایجاد ترافیک در سایت بود. اما اکنون به موارد بسیار بیشتری تبدیل شده است.
همانطور که Miracle Inameti-Archibong ، رئیس سئو ، Erudite ، اشاره کرد ، در سال 2021 شما بیشتر ازقبل باید تمرکز نماییدتا که بتوانید ترافیک بیشتری را از طریق سئو برای سایتتان  ایجاد کنید 
بنابراین ، در سال 2021 ، داده های مربوط به تجزیه و تحلیل رفتاری به گرمترین و مهمترین کالا تبدیل می شوند.
با پیشرفت هر چه سریعتر  گوگل برای جلب رضایت فوری ، مسئولیت فراتر از فقط بازدیدها شده است. تبدیل و درآمد از اهمیت بیشتری برخوردار شده اند.
Inameti-Archibong گفت: “حجم کلمات کلیدی در جای خود اما بیشتر از قبل باید به تجزیه و تحلیل رفتاری مشتری اهمیت داد اینکه مشتری  شما چه کاری انجام می دهد ، چگونه این کار را انجام می دهد و چگونه  ما می توانیم آنها را برایش سریعتر انجام دهیم و تا جایی که امکان دارد مهندسی معکوس را برای محتوای تولید شده خود انجام دهید بسیار اهمیت دارد.”
شما باید در ارائه محتوا سعی در پاسخ به نگرانی های مشتریان داشته و با این کارآنها را جذب نمایید.
Izzi Smith ، تحلیلگر SEO فنی ، Ryte ، این ایده رابیان کردکه شرکت ها برای جذب مشتریان بیشتر باید خدمات پشتیبانی به صورت آنلاین ارائه دهنداز طرفی سعی کنید صفحه ای از سوالات متداول ایجاد کرده و به صورت خلاصه و واقعی به سوالات مشتریان پاسخ بدهید و آن را در صفحه ای به نام سوالات متداول منتشر کنید

ترند سوم : بهینه سازی SERP نام تجاری ، نمودار دانش

بهینه سازی نام تجاری

سومین ترند مهم SEO در سال 2021 بحث بهینه سازی نام تجاری می باشد طبق گفته جیسون  بارنارد ، The Brand SERP Guy ، Kalicube.pro در سال 2021 ، ردیابی SERP های تجاری و پنل های دانش به یک امر عادی تبدیل می شود.Google به اطلاعات زیادی درباره شما ، سابقه جستجوی شما ، نامه های الکترونیکی ، رسانه های اجتماعی و انواع دیگر اطلاعات کاربر دسترسی دارد ، به طوری که آنها توانایی و ابزار مقیاس گذاری نمودارهای دانش شخصی را دارند.  علاوه بر نحوه درک ارزش Google از محتوا ،مشروعیت اعتبار نویسنده محتوا از اهمیت بیشتری برخوردار خواهدبود
پاتریک رینهارت ، معاون اصلی استراتژی های دیجیتال ، رهبر ، گفت: این به معنای بهینه سازی تمامی حضور دیجیتالی نام تجاری شما است. (به عنوان مثال کانال YouTube ، تصاویر، اینستاگرام و…) 

رینهارت گفت: “این مسئله  فقط به وب سایت شما مربوط نمی شود ، بلکه به کلیه املاک متعلق به شما و نحوه تعامل آنها با یکدیگر در SERP مربوط می شود.”  “اگر همه آنها از طریق قطعه های مختلف دور هم جمع شوند ، آیا معرفی خوبی برای برند شما  نمیباشد؟

شولز گفت ، برخی از فعالیت هایی که باید در سال 2021 مورد توجه قرار گیرد شامل موارد زیر خواهد بود:

  • اطمینان از نشانه گذاری کامل و صحیح سازمان
  • ایجاد حضور در پایگاه های دانش مرتبط مانند ویکی داده
  • ادعای پنل دانش خود برای استفاده از پست ها توسط ویژگی Google.
  • برای مشاغل فیزیکی ، نمایه Google My Business خود را تنظیم کنید

ترند چهارم : بهینه سازی صفحات براساس تجربه

بهینه سازی صفحات بر اساس تجربه

چهارمین  ترند مهم SEO در سال 2021 بهینه سازی صفحات بر اساس تجربه است ازابزارهایی مانند Lighthouse و Crux API نهایت استفاده را ببرید. همه چیز از سرعت صفحه ، سازگاری با موبایل ، رندر ، بهینه سازی تصویر و پروتکل های امنیتی باید برای آن بهینه شود

علاوه بر این ، راشل کاستلو ، مشاور فنی SEO ،  گفت که ما باید به چگونگی احساس کاربر دررابطه با صفحه یا پیج نیز  بپردازیم و فقط به دنبال این نباشیم که آیا صفحه برای یک خزنده موتور جستجو قابل درک و فهم است یا خیر

باید تمرکز جدی بر این موارد باشد که :

صفحات چقدر سریع و روان بارگیری می شوند؟

چه زود صفحات به تعاملات کاربر پاسخ می دهند

استفاده و پیمایش یک وب سایت در دستگاه های تلفن همراه چقدر آسان است

ایمنی و امنیت اتصال یک سایت در حالی که کاربران در آن مرور می کنند.

باید شما اطمینان حاصل کنیدکه سایت شما رابط کاربری بهتری از رقبای خود دارد

که قطعا تمام این موارد با احتساب تجربه و زمان بدست خواهد آمد که بهتر است از تجربه هایی که بدست می آوریداستفاده و صفحاتتان را به سمت بهبود و بهینه سازی به جهت کسب رتبه بهتر ویرایش نمایید  

ترند پنجم : اهمیت فوق العاده به سئو موبایل

اهمیت به سئو سایت در موبایل

امامورد پنجم از ترند مهم SEO در سال 2021: اهمیت فوق العاده به سئو موبایل است.جف ریدال میگوید که اطمینان از اینکه محتوای  وب سایت شما از منظر موبایل به خوبی عمل می کندیا خیر نیز باید همچنان یک نقطه کانونی باشد زیرا در موبایل بیشتر موارد جستجو، انجام می شود. Brock Murray ، بنیانگذار Seoplus  گفت که به احتمال زیاد تمرکز بزرگ SEO در سال 2021 برروی UX دستگاه تلفن همراه  است.اما چه کنیم؟ بهترین کاری که می توانید در مورد UX موبایل انجام دهید این است که ابتدا به کاربر فکر کنید. سادگی در طراحی شما  نقش کلیدی دارد. همچنین ، حتماً محتوای وب سایت و عناصر را بر اساس کاربر خود شخصی سازی کنید.
آیا میدانستید که “گوگل در اصل سایت دسک تاپ شما را نادیده می گیرد. سایت موبایل شما رتبه بندی شما را تعیین می کند. ”

بنابراین اگر شما در تأمین حداقل رضایت ux  تلفن همراه متمرکز بوده اید ، 2021 سالی است که تمرکز خود را به سمت بهبود این  مورد برای کاربران خود تغییر دهید

فقط با گرفتن نمره قبولی در سئو اکتفا نکنید و آن را یک کار خوب ارزیابی کنید. “فاگین گفت. “وقت آن است که از نزدیک صفحات خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که برای کاربران شما بصری هستند ، پیمایش آسان است و محتوای ارزشمند و تصاویر را در دستگاه های تلفن همراه مخفی نمی کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله صفرتا صد محتوای وایرال را نیز از دست ندهید

ترند ششم : ارزیابی ، تصویب و اجرا

ارزیابی ، تصویب و اجرا

یکی دیگر از ترند مهم SEO در سال 2021 ارزیابی و تصویب و اجرا میباشد در حالی که مهارت ها و دانش اصلی همچنان مهم است ، مغز شما باید انعطاف پذیر باشد تا با تغییرات سریع سازگار شود

اندی بتس ، مشاور و مشاور دیجیتال و جستجو ، گفت: تغییر جهت SEO استراتژیک برای حفظ ارتباط و توجه بیشتر به مصرف کنندگان در سال 2021 بسیار مهم است. وی توصیه می کند رویکرد شما از یک تمرکز منحصر به فرد فقط بر رفتار مصرف کننده به یک فرآیند دوگانه متمرکز شود که شامل درک بازار از این مصرف کنندگان است.

رویکردی استراتژیک و ترکیبی تر را در پیش بگیرید تا بفهمید چه اتفاقی در بازار می افتد ، جایی که تقاضا از نظر تاریخی جابجا شده است و در حال تغییر در زمان واقعی است ، “. “برای درک اینکه چگونه عوامل اقتصادی ، جامعه شناختی و روانشناختی بر تقاضای جستجو تأثیر می گذارند ، یک رویکرد مشورتی را در پیش بگیرید و سپس درک رفتار و قصد مصرف کننده را در سطح دانه بندی بررسی کنید. از تمام ابزارها ، سیستم عامل ها و منابع اطلاعاتی تجاری که در اختیار دارید استفاده کنید.

ترند هفتم: مقیاس پذیری SEO

مقیاس پذیری در سئو

 یکی دیگر از ترند مهم SEO در سال 2021: مقیاس پذیری سئو میاشد طبق گفته Mark Traphagen ، معاون رئیس بازاریابی و آموزش محصولات ، seoClarity ، 2021 باید سال شما باشد تا بتوانید مقیاس پذیری را در SEO خود ایجاد کنید.
تمام کارها ، فرآیندها و گردش کارهایی را که به طور منظم انجام می دهید ، لیست کنید. با استفاده از ابزاری مشخص کنید که کدام مراحل در این مراحل می توانند خودکار باشند یا بهتر انجام شوند.
یک سیستم هشدار ایجاد کنید که تغییرات قابل توجه در مواردی مانند رتبه بندی کلمات کلیدی مهم شما ، رتبه بندی URL های تلنگر برای همان کلمه کلیدی (URL) ، تغییرات محتوای صفحه ، تغییرات URL و غیره را کنترل می کند.
برای هر کار منظمی که نمی توانید خودکار کنید SoPs (روش عملیاتی استاندارد) ایجاد کنید تا تیم شما هر زمان که نیاز به انجام آنها باشد ، وقت خود را برای ایجاد دوباره آنها تلف نمی کند.

ترند هشتم: محتوای طولانی مدت

محتوای طولانی مدت و تاثیر آن بر سئو سایت

رون لیبک ، مدیرعامل / بنیانگذار ، ContentMender ، گفت: روشی برای کمک به شما در مقایسه با رقبای خود ، انتشار مداوم محتوای با فرم طولانی تر است لیبک گفت: “در طول سال 2020 ، من بطور مداوم شاهد وبلاگهای بیش از 2،000 کلمه هستم که به طور چشمگیری از وبلاگهای 1000 کلمه ای یا کمتر پیشی می گیرند. “انتظار می رود این روند محتوای فرم طولانی مدت در سال 2021 ادامه داشته باشد ، و هرچه تعداد بیشتری وب سایت از این روند پیروی می کنند ، طول آن بیشتر خواهد شد – حتی ممکن است به آن 2500-3000 لغت برسد تا وبلاگ و مقاله شما نسبت به دیگران رتبه خوبی داشته باشد.

8 ترند مهم SEO در سال 2021 که باید بدانید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *