ویژگی های یک وبسایت وردپرسی مناسب

وردپرس یک نرم افزار رایگان است که تمام افرادی که تمایل به ساخت سایت دارند ،میتوانند از ان به عنوان پایه استفاده کنند.
در واقع وردپرس یک چهارچوب اصلی است که به وب سایت ها طرح و مدل و قالب داده و فرد می تواند تمام کارهای خود را طبق ورد پرس پیش ببرد. وبسایت وردپرسی یک سایت است که هر فرد مطابق خواسته،تمایل، نیاز ،توانایی،خلاقیت، نوع کسب و کار و میزان نیاز خود در خصوص داشتن سایت از آن به عنوان یک منبع اصلی برای ردیف کردن کار خود استفاده می کند.

این سایت ها دارای ویژگی های خوبی هستند که در واقع به مشتری و طراحان کمک می کنند تا علاوه بر داشتن این سایتها یا فروشگاههای مجازی، شغل خود را به راحتی در سمت و سوی پیشرفت به حرکت در آورند.
وب سایت وردپرسی یکی از ارزان ترین روشهای ارتباط با مردم است که فقط در سال مقدار بسیار کمی هزینه برای دامنه و یا آدرس پرداخت می نماید.

قابلیت تبلیغات، خریدوفروش مطمئن و اتصال به درگاه های اینترنتی را دارد، دارای قابلیت هایی آموزشی و پخش فیلم و بارگزاری تصویر و یا دادن اطلاعات مختلف است.
به جهت داشتن پشتیبان همواره کسی هست که به مشکلات سایت را رسیدگی نماید، گاه دو زبانه بوده که موجب افزایش رونق اقتصادی می گردد،دامنه های رایگان هم دارد که به همین دلیل مورد توجه قرار گرفته است.

وردپرس برای همه افرادی که تمایل به داشتن سایت دارند ، در دسترس است ، فقط طرح و شکل ظاهری سایت ها متفاوت است که آن را خود طراح برنامه ریزی کرده و ممکن است سالیانه تغییر دهد.

وبسایت وردپرسی

اشتباهات مرسوم در طراحی وبسایت وردپرسی

وردپرس یک نرم افزار عالی و در دسترس است که در میان افرادی که کار کامپیوتری می کنند جایگاه خوبی دارد، ساده و بی دردسر است و پشتیبان هم دارد، شاید همین سادگی باعث شده است که افرادی که در سطح معمولی از سیستم سایت اطلاعاتی دارند، دردسرهایی برای صاحب سایت و یا فروشگاههای دارنده سایت ایجاد کنند.

گاهی افرادی به علت نداشتن شغل ثابت اقدام به طراحی قالب آماده کرده و تمام رموز و کد ان را خودشان انجام داده و به فروش می رسانند که علاوه بر پایین بودن امنیت ممکن است گاهی کدها خراب شده و یا همه اطلاعات را به مشتری ندهند و یا خودشان پس از فروش از دسترس خارج شوند. خرید این قالب آماده منجر به بروز مشکلاتی در سیستم سایت می گردد که ناخواسته صاحب سایت آن را از وردپرس می داند. گاهی این افراد ممکن است چندین قالب اماده را به صورت یکسان طراحی کنند که خریدار متوجه ان نمی شود و باعث تشابه نوع سایت شده که در مواقعی منجر به کاهش مشتری و مراجعه کننده به سایت می گردد و فرد خریدار به اشتباه آن را از وردپرس می داند.

ایمن نبودن بعضی سایت ها نشان ناکارامد بودن وردپرس نیست بلکه نشان می دهد بعضی از صاحبان سایت از نوع ایمن سازی کد اطلاعاتی ندارند و یا کد نویسی و امنیت بالا را بلد نیستند و آن را از وردپرس می دانند. بعضی اوقات بعضی از سایتها دارای سرعت پایینی هستند که ناشی از دامنه و یا فضایی است که سایت در بستر آن طراحی شده است که صاحب سایت آن را از وردپرس می داند و یا گاهی نوع پهنای باند اینترنت در یک مکان منجر به کند شدن سرعت سایت می گردد که فرد آن را از نرم افزار می داند.

اگر حجم فیلم ها و تصاویر در سایت بالا باشد میزان فضایی که اشغال می کند بالاتر است و این یکی از عواملی است که منجر به کاهش سرعت سایت می گردد. طراحی وبسایت وردپرسی هم نوعی کار حرفه ای است که اگر فرد ناشی باشد ممکن است ضعف هایی بروز کند که صاحب سایت آن را از نرم افزار می داند.
تمام نواقصی که در سایت ها به چشم می خورد گاهی از ناشی بودن طراح، ضعف بستر سایت و یا سرعت نت است که همه آنها به راحتی برطرف می گردد و این امر نشان دهند صعف سیستم وردپرس نیست.

خدمات پشتیبانی وبسایت وردپرسی

امروزه وبسایت وردپرسی که توسط افراد متفاوت طراحی می شود برای حفظ و نگه داری سایت و رفع نواقص احتمالی نیاز به پشتیبان کاردان و مجرب است تا بتواند در زمانهای مختلف به سوالات صاحب سایت پاسخ دهد. دادن اعتبار به سایت و یا به کارگیری مجوعه تکنیک ها و روشهایی که موجب افزایش مراجعه و یا میزان پاسخگویی نیازهای مردم می گردد.
این امر هم دارای نرم افزاری با نام اختصاری سئو می باشد که موجب افزایش سطح بازدید سایت می گردد که ممکن است همین عامل یکی از راههای افزایش در آمد باشد.
یک سایت مانند یک شرکت کاری است که نیازمند نیروهای متعددی در حوزه های مختلف است ، یعنی سایت هم نیازمند نیروهایی است که در انجام امور جاری و روزانه سایت تلاش می کنند.

افرادی که در این حوزه یعنی خدمات سایت اطلاعات کافی ندارند بهتر است که بعضی موارد را بدانند به طور مثال خرید یک قالب آماده شاید بسیاری اطلاعات را نداشته باشند که اگر به طور مثال قالب و کدهای آن در اختیار کس دیگری باشدممکن است در اختیار شرکت جدید یا طراح قرار نداده و فرد یا صاحب سایت دچار ضرر شود چون نداشتن بسیاری از اطلاعات نشان دهنده پایان کار سایت است .

مورد بعدی اینکه باید خدمات و پشتیبانی سایت در لحظه انجام گردد،چون ممکن است دیر شدن امور فنی و بازرسی سایت موجب گریز مشتری شده و ترافیک سایت پایین آید.اگر یک طراح سایت برای خود پشتیبان در نظر نگیرد ممکن است که در زمان مقرر سایت به روزرسانی نشود، ممکن است موجب کاهش اعتبار سایت گردد.
شناسایی ورود ویروس یا هکرها روش آسانی نیست که هر فرد عادی بتواند شناسایی یا دفع کند بلکه یک کارشناس زبده لازم است تا تمام موارد را با اسم و علامت اختصاری شناسایی نموده و مانع عملکرد این نوع خطرات شود. بعضی افرادسود جو برای راه اندازی یک سایت ساده هزینه هنگفت می گیرند و بدتر اینکه برای پشتیبانی و حمایت دائم سایت هزینه هنگفت تری را مطالبه می کنند که همه این موارد از نداشتن یک پشتیبان و کارشناس مطمئن است.
خدمات پشتیبانی وبسایت شاید هزینه هایی داشته باشد اما ممکن است فقدان پشتیبان حوادث بدتری پیش آورد.

وبسایت وردپرسی

مزیت های وبسایت های وردپرسی

وردپرس یک نرم افزار رایگان است که به همه افراد اجازه می دهد که سایت داشته باشند که به جهت انعطاف پذیری و سهولت دسترسی در میان مشتریان محبوب است.
دارای افزونه های متعددی است که هر فرد می تواند به راحتی هر کدام را مطابق میل و سلیقه اش برای خود به کار ببرد.
.وردپرس مانند یک پشتیبان از شما حمایت می کند تا کلمات مربوط به سایت خود را به خوبی شناسایی کنید و کلمات کلیدی بهتر و در عین حال ساده تری داشته باشید و از این طریق کمک می کند تا موتور جست وجو، سایت شما را دریابد.
این وب سایت ها در ابتدا میتوانند بدون کد باشند و سپس پس از راه اندازی، پشتیبان میتواند کدگذاری نماید و یا برای امور کدگذاری از افراد زبده دیگر کمک بخواهد، بارگزاری فیلم وتصویر رایگان بوده و فقط گاهی دامنه یا همان ادرس سایت ها ممکن است مقدار کمی هزینه در طی یک سال داشته باشند.
تغییر مرتب و مداوم و به روز قالب و گرافیک و نوع ظاهر سایت هم از مزایای این سایتها است که بیشتر افراد استقبال می کنند.

تمام افرادی که دستی در خرید وفروش خدماتی دارند می توانند از این سایت برای راه اندازی امور خویش استفاده کنند،کارشناسانی که به اجبار کدنویسی می کنند مجبور نیستند کدهای پیچیده برای این وب سایت ها به کار ببرند، به راحتی فرد صاحب سایت می تواند یک تصویر سایت را خودش اصلاح کند و یا مجدد بارگزاری نماید،هم چنین نواقص احتمالی یک تبلیغ و یا فیلم را رفع کند.
سایت های وردپرسی مانند گوشی تلفن و یا یک صفحه نمایشگر دارای تم های شیک وجذاب و متناسب باهر شغلی هستند،برای ورود به سایت های وردپرس نیاز به دامنه یا آدرس پیچیده نیست و هر فرد با تایپ ادرس صحیح به سایت مورد نظرش هدایت می شود. اجرای قوانین سخت از دیگر مزیت های این سایتهاست که وبسایت های وردپرسی در ابتدای کار شما را مجبور به انجام و پی گیری آن می کنند تا دست هکرها و سودجویان از جیب شما و مردم کوتاه شود.

مزیت های سفارش طراحی سایت در وفانت

وفانت دارای متخصصان مجرب و با سواد تخصصی بالا است تا بتوانند مراجعه کنندگان را از هر جهت ساپورت نمایند تا طراح و صاحب سایت به راحتی و خیال آسوده به کسب وکار خویش بپردازند.
سفارش طراحی سایت در وفانت موجب افزایش سطح ایمنی ،بالابودن قالب و جهارچوب سایت شده و خدمات ارائه شده به روز و منتهی به علم روز در مورد سایت و یا اپلیکیشن های جدید است.
کدنویسی از جمله اموری است که هر فردی نمی تواند به راحتی ان را انجام دهد که این کار توسط کارشناس وفانت انجام می گیرد.

انجام امور تم ، قالب و برقرای پرداخت آنلاین هم ازجمله مواردی است که نیاز به امنیت بالا برای حفظ سابهای مردم دارد که فقط فرد کارشناس و آشنا به قوانین می تواند طراحی و سامان دهی کند.
طراحی هر نوع سایت با هر قالب و کل و چهارچوب هم از تخصص این گروه است که علاوه بر طراحی سایت نیاز به پشتیبانی، به روز رسانی، مراقبت مداوم از سایت، سامان دهی سایت های دوزبانه و یا دوگویشی از جمله خدماتشان است. مهم ترین وظیفه و توانایی این تیم کمک به طراحی سایت با کدها و دستورالعمل های امنیتی بالا است که هر سایت برای برپا ماندن نیاز به آنها دارد.

شناسایی ویروس ها، کدهای مخرب، هکرها، طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی ،اداری ،آموزشی از جمله توانمندی های این گروه است.
این کارشناسان در خصوص عقد قرارداد صاحب سایت موظف به معرفی یک شرکت مطمئن هستند تا به راحتی کارمندان این شرکت در دسترس بوده و قرار داد کتبی ارائه نمایند تا در صورت بروز هرگونه اخلال در سایت و یا هک شدن آسان سایت هم پاسخ گو باشند.

 

وبسایت وردپرسی

ویژگی های یک وبسایت حرفه ای

ویژگی های وبسایت وردپرسی حرفه ای این است که ابتدا هدف سایت از نوع شرکتی یا فروشگاهی مشخص شود،هدف از سایت هم روشن گردد که چه خدماتی به مردم ارائه دهد.
هرکس وارد سایت شد به راحتی بداند که چه نوع سایتی است.
تم صفحه اصلی نشانگر فعالیت ان باشد، در صفحه اصلی یک راه ارتباط دوسویه برقرار کند، تلفنی که شخصی بوده و متعلق به خود فرد است استفاده نشود، یک خط مخصوص به همین سایت خریداری شود، به هیچ وجه از ایمیل شخصی استفاده نشود، در صفحه سایت خود به کاربر اطمینان دهید که همه چیز تحت کنترل تیم شما است و فریبی در کار نیست، دسترسی به فضای مجازی خود و شرکت را آسان کنید، از قراردادن اهنگ و موسیقی و تصویر ناخوشایند به صورت خودکار روی صفحه اصلی خودداری کنید، فراموش نکنید که هدف اصلی سایت شما چیست، با پخش موسیقی و تصاویر، سایت دیر باز شده و مشتری کلافه میشود، احترام به خواسته های او و دادن بهترین اطلاعات درباره محصولات و برندها را فراموش نکنید و صداقت را سرلوحه کار قرار دهید تا مردم جذب شوند.

دامنه مناسبی خریداری نمایید تا آدرس آسان و قابل دسترس باشد، گرافیک و صفحه آرایی بسیار بالایی داشته باشید، یک پشتیبان دوزبانه هم داشته باشید تا درصورت نیاز خدمات ارائه دهید، از کاربران خود مشارکت بخواهید تا در صورت نیاز در مورد محصولات به شما مشاوره هرچند کوتاه بدهند، برای وبسایت خود یک خبرنامه داشته باشید تا افراد پس از ورود، اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت نمایند تا درصورت نیاز به آمار سایت به راحتی برای شما دردسترس باشد.
اگر یک سایت فروشگاهی دارید مراحل خرید طولانی و خسته کننده نشود تا مشتری به راحتی کارش را انجام دهد. اگر در یک شهر نمایندگی دارید در صورت امکان معرفی نمایید تا مشتری به آنجا مراجعه کرده و محصولات را به راحتی انتخاب و خرید نماید.

ویژگی های یک وبسایت وردپرسی مناسب

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *